Ünlülerin Sosyal Medya Danışmanı Gökhan Eryiğit

ünlülerin sosyal medya danışmanı ünlülerin reklam danışmanı ünlü sosyal medya danışmanı ünlü reklam danışmanı sosyal medyanın gurusu

Günümüzde sosyal medyayı kullanmayan ünlü kalmadı diyebiliriz. Hal böyle olunca ünlülerin zaten yoğun olan iş tempolarına birde yenisi eklenmiş duruma geldi. Tarafımca da yapılan sosyal medya danışmanlığı sayesinde bu yük günden güne azaltılmış durumda. Artık ünlü bloggerlar, şarkıcılar ve ya dizi oyuncuları sadece kişisel paylaşımlarını yapmak için sosyal medya yı kullanır hale geldiler. Kalan bütün işlemleri sosyal medya danışmanları hallediyor. Fenomen olduğunuzu mu düşünüyorsunuz ve ya alanınızda ünlü bir karaktere mi sahipsiniz. İşte size mükemmel fırsat. Ünlülerin reklam danışmanı ve sosyal medya danışmanı olan Gökhan ERYİĞİT olarak mevcut işlerimle beraber 1 ünlünün daha sosyal medya danışmanlığını yapabileceğime karar verdim. Sizde eğer yukarıda saydığım niteliklere sahipseniz ve ya bu niteliklere sahip kişilere hizmet eden birisi veya aracı kuruluş iseniz iletişim bölümünden benimle irtibata geçip üst düzey rakiplerinden bile kat ve kat daha önde olan Gökhan ERYİĞİT sosyal medya danışmanlığı fırsatlarından yararlanın.

 

Dikkat: Alanında veya konumunda fenomen ve ünlü kişiler haricinde çalışma yapmıyorum. Firma sosyal medya danışmanlığı düşünün kişiler için ise sadece lider firmalar ile çalışma yoluna gittiğimi bilmenizi isterim.

İletişim Sayfasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir