En ucuz seo hosting firması hangisidir? hangi hosting firmasını kullanıyorum ?

hostgator web hosting

Seo işlemlerinin olmazsa olmazları arasında olan hosting işlemi biz seo uygulaması yapan kişilerin en korkulu rüyası haline gelmiş durumdadır.15 yıla yakın zamanda kullanmadığım hosting paketi reseller hesabı ve firma kalmamıştır diye bilirim. Uzun arayışlar ve deneyimlerin sonucunda Hostgator firmasını bulmuş durumdayım. Hostgator firması Hem bireysel hosting hemde bayi hosting işlemlerinde sınırsız web alanı sınırsız trafik veya çok yüksek(baya yüksek =)) trafik çözümleri ile hizmet vermekte. Üstelik bu hizmeti sonuna kadar kullanıma açmakla birlikte artık çeşitli bahanelerle kullanıma kısıtlamıyor. Maalesef ki Türkiyedeki çoğu hosting firması hosting alımından bir kaç ay sonra çeşitli bahaneler öne sürerek ya paket aşımı yaptığınızı öne sürüyor ve ya suspend işlemi gerçekleştiriyor. Hosting hosting paketlerinde özellikle seo işlemleri için kullanılacak işlemlerde böyle bir şey ile karşı karşıya bugüne kadar hiç kalmadım. Vereceğim link ile sizde hostgator firmasında hosting veya bayi paketleri alabilir ve artık tam anlamı ile işinize konsantre olabilirsiniz.

Neden Hostgator ile çalışmalıyım ??

  • Google örümcekleri Hostgator firmasının datacenter ı ile aynı ülke konumunda olduğu için sayfa yüklenme hızınız rakiplerinize göre daha iyi olacaktır.
  • Tek hosting alımında class ip olarak sürekli farklı iplerde hosting dns i verdiği için paravan blog vb. gibi işlemleriniz google tarafından anlaşılamayacaktır.
  • İstediğiniz zaman havuzda bulunan başka bir ip talebinde bulunabildiğiniz için ip bazlı kısıtlamaların önüne geçebilirsiniz.
  • Uzun yılların verdiği tecrübe ile gördüğüm şudur ki websitelerinde yazan Uptime oranı ne ise o seviyenin altına hiç düşmemektedir. (Türkiye’nin sayılı hosting firmalarında bile uptime oranının yıllık olarak bakıldığında yer yer %95 lere düştüğünü maalesef görmekteyiz. Hostgator bu oran %99.9 dur.)

Hostgator firmasının hosting paketlerini incelemek için buraya Tıklayın

Hostgator firmasının bayilik paketlerini incelemk için buraya Tıklayın

Hostgator Firmasının websitesine gitmek için Tıklayın.

Sizde eğer hostgator firmasını kullanmış iseniz yorumla bana görüşlerinizi iletirseniz sevinirim.

 

Geri dönüş : En ucuzu seo hostingi, hostgator, hostgator indirim kodu, hostgator seo hosting

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir