Google Adwords Nedir ? Neden Google Adwords kullanmalıyım ?

google-ads-nedir

Google adwords her hangi bir işleminizin için google reklam ağını kullanan kullanıcıların platformlarında reklam verebileceğiniz bir alandır.Dünya geneli kullanımı en yüksek olan reklam ağıdır.Yapay zekası sayesinde hem yayıncıyı hem reklam vereni memnun eden malesef ki tek yer. Malesef ki diyorum çünkü bu işi bunlardan iyi yapan başka yer yok ve bu google’ın sırf kendisini düşünmesine neden olduğunu gösteren politikalar ortaya çıkarmasına neden oluyor.Gelelim konumuza.

Neden Google Adwords Kullanmalıyım ?

  • Google Adwords en yaygın reklam yayıncı ağına sahiptir.
  • Reklamlarınız sadece o konu ile ilgili web site ziyaretçilerine gözükür.( Çok eski yıllarda sadece o konu ile alakalı web sitelerinde bulunurdu. Hey gidi günler hey :))
  • reklam yayıncılarının illegal yollardan reklam geliri kazanmalarını önleyici çok yüksek performansta bir algoritma mantığı vardır.
  • Çok fazla çeşitte ve ebatta reklam verebilme imkanı sunabiliniyor.
  • Google ads ile artık mobil uygulamalarda da reklamlarınıza gösterim sağlana biliniyor.
  • Detaylı analiz ekranı mevcut
  • Yeni güncelleme ile reklam verenler için google öğrenme mantığını getirdi ve size minimum maliyet çıkarabilecek tavsiye ve yönermelerde bulunuyor.

Sayfa takipçilerime şunu belirtmek isterim ki ; Uzun yıllardır Adwords danışmanı olarak bu camiadan gelir elde eden birisiyim aklınıza takılan her konu için Yorum bölümüne yazmanız halinde 3 saatten az bir sürede yorumunuz cevaplanacaktır. Daha kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirme ve ya adwords danışmanlığı hizmetimden yararlanmak istiyorsanız iletişim bölümünden benimle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemde bulunan online chat sistemi ile benimle anında mesajlaşma imkanınız bulunmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir